Pre toto sú ľudia s krvnou skupinou 0 výnimoční!

Ak máte krvnú skupinu 0, potom vám vaša genetika ponúka príležitosť byť silným, produktívnym optimistom s dlhým životom. Tento krvný typ je pôvodným druhom našich predkov, ktorí boli inteligentní, agresívni a draví. Osoby s týmto typom krvi zohrávajú v spoločnosti dôležitú úlohu.

Vedenie, aktivita a energia sú najlepšími atribútmi ľudí s týmto typom krvi. Vedia byť silní a produktívni, ale môže sa stať, že pod tlakom bývajú impulzívni a zlostní.

Zlá strava, nedostatok pohybu, nezdravé návyky, alebo zvýšená úroveň napätia spôsobuje tlak na metabolizmus, odolnosť voči inzulínu, znižuje činnosť štítnej žľazy a pôsobí aj na obezitu.

Čo však robí túto skupinu ľudí unikátnymi?

Osoby s týmto typom krvi sú náchylní k niektorým chorobám ako sú napríklad vredy alebo dysfunkcia štítnej žľazy. Často majú znížene hladiny hormónov štítnej žľazy a nedostatok jódu, čo je vlastne chemický prvok, ktorý reguluje hormóny štítnej žľazy. To spôsobuje mnoho nežiaducich účinkov ako je obezita alebo zadržiavanie vody v organizme, či nádory.

Tiež majú vyššiu hladinu žalúdočnej kyseliny v porovnaní s ostatnými krvnými skupinami. To spôsobuje podráždenie žalúdka a žalúdočné vredy.

V Japonsku sa s touto krvnou skupinou spája typ osobnosti. Dokonca sa vás tam na krvnú skupinu môžu spýtať aj na pohovore. Ľudia s 0 sú považovaní za zodpovedných, oddaných, organizovaných, svedomitých a praktických.

Má sa za zo, že majú lepšiu orientáciu a dobrú logiku. Japonci tiež veria, že ich predkovia boli lovci, ktorí mali pozorovať a zhodnotiť prostredie práve preto, aby prežili.

Zdôraznenie:

Nadmerný hnev a hyperaktivita môže viesť k nepríjemnostiam. Ľudia s touto krvnou skupinou sú náchylní k deštruktívnemu správaniu pri únave, depresii alebo k nude. V niektorých prípadoch môže ísť aj o zlozvyky ako sú napríklad hazardné hry a aktivity, ktoré zvyšujú adrenalín.

Mali by sa vyvarovať kofeínu a alkoholu. Kofeín im môže veľmi poškodiť, pretože zvyšuje úrovne adrenalínu a noradrenalínu, ktoré sú už samé o sebe u týchto ľudí vysoké.

Cvičenie je skvelým riešením, pretože uvoľní celé telo. Táto skupina si vyžaduje viac aktivity než akékoľvek iné krvné skupiny, aby si zachovali zdravie a emočnú stabilitu. Pravidelná fyzická aktivita je nutná 3 až 4krát týždenne.

Pre optimálne výsledky by aeróbne cvičenia mali vykonávať 30-35 minút. Ak ste práve krvná skupina 0, premýšľajte o niektorých zmenách. Týmto spôsobom môžete ovládnuť impulzívne reakcie. Prineste zmeny vo svojom živote krok za krokom.

Jedzte všetky jedlá a občerstvenie. Žite pomaly a uvoľnene. Vyhnite sa veľkým rozhodnutiam a míňaniu peňazí ak ste v strese. Ak máte kilogramy navyše a chcete sa ich zbaviť, musíte na sebe zapracovať trochu viac.

http://www.healthylifevision.com/here-is-why-people-with-blood-type-zero-are-special/

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *