BOXERKY PRE MUŽOV, KTORÉ ZAUJMÚ

Tak ako ženy, aj muži si vyberajú z niekoľkých druhov spodnej bielizne. Niekto obľubuje voľnosť v podobe trenírok, iní muži sa zas cítia komfortnejšie v slipoch, ktoré už mnohí považujú skôr za staromódny kúsok, no a boxerky pre mužov, tie sú asi najobľúbenejším typom. Len ťažko nájdeme dvoch navlas rovnakých ľudí, s totožným názorom a pohľadom na svet. Presne tak je to aj v prípade spodnej bielizne. Každému vyhovuje čosi iné a iba on vie, prečo je to tak. To, čo by malo byť vo výbere spodnej bielizne smerodajným je vaše pohodlie. Ak vás čokoľvek pod oblečením škriabe, šteklí alebo akokoľvek dráždi, vaše pracovné nasadenie bude narušené.

Prečo sú boxerky pre mužov také obľúbené?

Ťažko povedať, prečo práve tento typ vyhráva. Faktom však zostáva, že v Českej republike a na Slovensku uprednostní boxerky viac než polovica pánov. Je však treba uznať, že v nich mužské telo a zadok vyzerá naozaj dobre. Boxerky pre mužov sú vyrábané z materiálov, ktoré obopnú boky, vďaka čomu vystúpia do popredia. Pevne držia aj intímne partie, čo mužom dodáva istotu, že nie je nikde nič vidieť. Oceňujú to najmä v prípade športu, behu alebo tréningu v posilňovni. Fixujú všetko, čo je treba, nikde sa nezarezávajú a napriek ich pevnému priliehaniu na telo sa muži vôbec nemusia obávať nepríjemných zaparenín.

Sú pohodlné, praktické a spod obleku, riflí či bežeckých nohavíc nič nevytŕča, nie je vidieť žiadne obrysy spodnej bielizne a aj to dodáva šmrnc konečnému vzhľadu mužov. Páni sa v boxerkách cítia príťažlivo, sebavedomo a rovnako to vidia aj ich partnerky.

Boxerky s potlačou zapôsobia

Keďže sú boxerky medzi mužmi obľúbenou záležitosťou, ťažko nimi spôsobíte rozruch. Ak však patríte k extrovertnejším ľuďom, ktorí radi pútajú pozornosť, ešte nie je nič stratené. Oblečte si boxerky s potlačou a vyberte sa zahrať si s kamarátmi napríklad hokej. V šatni zaujmete nepochybne hneď niekoľko párov očí. Spoločný večer s priateľkou bude rovnako plný smiechu a zábavy, a to aj vďaka vhodne zvoleným boxerkám. Boxerky s potlačou môžu mať rôzne vzory. Či už milujete komixových hrdinov, potlač vesmíru a súhvezdí, alebo chcete niečo mužnejšie v podobe potlače futbalového ihriska alebo krígľov, vašim požiadavkám sa medze nekladú. Dokonca môžete dokúpiť spodnú bielizeň s rovnakou potlačou aj svojej polovičke, prečo sa predsa nepobaviť spoločne?

Ak nie boxerky…

V prípade, že boxerky pre mužov vám nie sú práve po chuti, máte samozrejme aj iné možnosti. Jednou z nich sú bavlnené trenky, ktoré však nebudú žiadnou nudou. Aj v tomto prípade dominujú vzory, ktoré im dodávajú štýl, mladistvosť a originalitu. Keďže je výrobným materiálom bavlna, sú veľmi pohodlné a vhodné aj pre citlivé pokožky.  Tento druh spodnej bielizne prináša mužským intímnym partiám viac slobody, na základe čoho sa určite aj mnoho pánov rozhoduje.

Aj dnes sa však nájdu aj taký muži, u ktorých v bielizníku čakajú slipy. Tie však nie sú veľmi vhodné pre ich zdravie a občas vedia byť až príliš tesné. Pre ženy sú muži v takejto spodnej bielizni dokonca nepríťažlivými. Ak sa teda chystáte na rande, nechajte ich radšej v šuplíku.

Ak vás nezaujali bavlnené trenky a slipy tiež nie sú tým, čo hľadáte, boxerky pre mužov pre vás budú ideálnou alternatívou. Predstavujú akúsi zlatú strednú cestu medzi trenkami a slipmi.

Zdroj fotografie: Dedoles

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *