Práca z domu cez internet

Práca cez internet je veľmi populárna a často je tiež považovaná za jedinú možnosť ako si privyrobiť popri štúdiu, či materskej dovolenke. V súčasnej situácii asi neexistuje človek, ktorý by do rodinného rozpočtu, či vlastného vrecka neprivítal nejaké peniaze navyše. Pracovné ponuky na doma sú už dostupné aj prostredníctvom rôznych portálov sprostredkúvajúcich pracovné ponuky. Na Slovensku však ešte stále ide viac menej o novinku, viac rozšírené je privyrábanie si prostredníctvom živnosti.

Manuálna práca na doma

Do kategórie manuálnej práce na doma patrí napríklad lepenie obálok, skladanie pier, či iné lákavé ponuky. Veľkou nevýhodou týchto ponúk je, že si musíte zaplatiť za brožúrku, ktorá vás naučí ako prácu vykonávať a rovnako aj za materiál. Tento zárobok cez internet si teda vyžaduje určitú vkladnú investíciu, čo je pre bežného zamestnanca značne riskantné. Dokonca je známych množstvo prípadov, kedy spoločnosti vyžadovali vstupné poplatky, no zamestnanci sa reálne nikdy výplaty nedočkali. Túto formu práce na doma neodporúčam a nepovažujem za dôveryhodnú.

Skvelá ponuka: Zárobok cez internet vo výške až 3000 a viac eur mesačne!!!

zárobok cez internet

Hovorí vám tento nadpis niečo? Áno takýchto ponúk nájdete na internete neuveriteľné množstvo. Ich formou sa snažia zväčša firmy nalákať menej uvedomelých ľudí a vytiahnuť z ich peniaze, či prácu zadarmo. Často však využívajú takéto praktiky aj samotný zamestnanci, ktorí dostanú finančnú odmenu len za registráciu nových členov. V tomto prípade zväčša firma funguje na báze akéhosi pochybného rebríčka, ktorý neprináša zisk nikomu len majiteľovi. Takýmto ponukám by ste sa mali zďaleka vyhýbať a neinvestovať do nich žiadny čas ani peniaze.

Overená práca cez internet

Medzi ponuky práce cez internet, ktoré sú výhodné a zároveň prinášajú aj celkom dobrý spôsob privyrobenia patrí vypĺňanie platených prieskumov. Realizujú ho rôzne spoločnosti a samotná pracovná náplň je veľmi jednoduchá. Stačí sa zaregistrovať do jednej zo spoločností ako je MarketAgent, Slevenský národný panel, či IPrieskum a podrobne vyplniť váš profil. Na základe odovzdaných informácií vám priamo do mailovej adresy budú chodiť dotazníky na vyplnenie. Pokiaľ chcete takýto zárobok cez internet ešte zefektívniť odporúčam zaregistrovať sa do viacerých webov súčasne.

Dotazníky chodia v rôznych časových rozmedziach a tiež v závislosti od relevantnosti vášho názoru na základe vyplneného profilu. Za každý vyplnený dotazník môžete získať určitú sumu, ktorú postupne zbierate a na konci si ju môžete nechať vyplatiť do vašej elektronickej peňaženky. Ide teda o serióznu a overenú formu práce online s veľmi jednoduchou náplňou práce. Spoločnostiam ide v podstate len o váš názor na rôznu problematiku, vďaka čomu môžu efektívne vyvíjať produkty, reklamy a množstvo ďalšieho.

online práca

Online práca

Poslednou možnosťou je samozrejme aj práca cez internet vo forme plného pracovného úväzku. Medzi takéto pracovné ponuky však patria väčšinou tie, ktoré si vyžadujú aj určité vzdelanie, či zručnosti. Napríklad ide o písanie článkov, administratívne činnosti pre rôzne spoločnosti, vedenie internetových obchodov a internetových stránok, grafická činnosť, tvorba kreatívneho obsahu a množstvo ďalšieho. Tieto pracovné ponuky bývajú dobre finančne ohodnotené, no vyžadujú sú omnoho viac času, pretože ide vlastne o reálny pracovný úväzok. V rámci Slovenska nie je tento typ pracovného pomeru veľmi častý, no pre niektoré spoločnosti s pôsobením na internete je výhodný.

Čo si myslíte o práci cez internet? Skúšali ste niektoré možnosti ako si aj môžete online privyrobiť? Ako vnímate množstvo ponúk na prácu z domova? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch, prípadne nám prezraďte vaše skúsenosti 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *