Polohy pri sexe

Polohy pri sexe sú súčasťou života každého z nás. Niektoré sú viac známe, iné menej a zároveň máme všetci iné chute a preferencie. Sex môže byť živočíšny divoký, ale aj intímny a emocionálny. Aké sú populárne polohy pri sexe? Ktoré sa oplatí vyskúšať a ktoré poskytujú nové sexuálne stimuly?

Misionár

Misionár predstavuje základ každej „zostavy“. Táto klasická poloha je veľmi obľúbená, pretože pri nej obidvaja partneri dokážu precítiť celý zážitok. Ak ju chcete trochu vylepšiť stačí, keď partnerke vložíte pod panvu vankúš a zážitok môže byť ešte o niečo príjemnejší a intenzívnejší. Veľmi príjemné na tejto polohe je, že obaja partneri sa navzájom môžu dotýkať a cítia svoju blízkosť naplno. Táto poloha sa tiež odporúča pokiaľ sa pokúšate o dieťa.

Polohy pri sexe

Koník

Poloha, v ktorej sa žena nachádza hore a vedie celý sexuálny zážitok je pre pánov nesmierne sexy. Aj pre dámy môže byť príjemné mať veci pod kontrolou a viesť napríklad rýchlosť tempa. Koník je nesmierne populárny medzi mužmi, možno aj preto, že majú čas si zážitok kompletne vychutnať bez väčšej „driny“.

Zozadu

Veľmi obľúbenou polohou medzi partnermi je aj poloha zozadu. Žena je na štyroch a muž zozadu preniká do vagíny. Podľa vedcov pri tejto polohe veľmi rýchlo dosahujú orgazmus obidve pohlavia. Divoký sex zozadu patrí medzi najlepšie sexuálne stimuly a u dám dokáže efektívne stimulovať bod G.

Lyžičky

Partneri ležia na boku, žena vpredu a muž za ňou. Žena zdvihne nohu, aby sa partner mohol pohodlne dostať dnu. Takýto spôsob je emotívnejší a môžete si tak vychutnať celý zážitok pomaly so vzájomnými dotykmi. Rovnako je táto poloha vhodná pre pánov, ktorý majú problém s predčasnou ejakuláciou.

Polohy pri sexe

Obrátená kovbojka

Koník je veľmi obľúbenou polohou pre obidve pohlavia. Ak však chcete zažiť úplne nový zážitok zo sexu, stačí aby ste sa otočili partnerovi chrbtom. Takýmto štýlom penis vniká do vagíny úplne iným uhlom. Zároveň si partnerka môže určovať tempo, čo je pre väčšinou dám nesmierne príjemné. Pre mužov je pritom pohľad na ženu nesmierne vzrušujúci a táto poloha predstavuje určite jednu z vášnivých chvíľ.

Obohatenie sexuálneho života

Ak sa chcete vyhnúť stereotypu, mali by ste neustále experimentovať a hrať sa spolu. Predohra ako taká je veľmi dôležitá a mali by ste si ju s partnerom vychutnávať, aby ste tak umocnili celý nasledovný sexuálny zážitok. Veľké obohatenie vášho sexuálneho života môže predstavovať aj zmena miesta. Aj keď najpohodlnejšie a najčastejšie praktikujeme tieto aktivity doma v posteli, niekedy nemusí zaškodiť ani nový zážitok na nezvyčajných miestach.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *