Ako si aj napriek kríze jednoducho založíte spoločnosť?

Nápad je dokonalým predpokladom, na ktorom môžete postaviť základy vašej firmy. Problémom ale býva, ako tieto základy postaviť? Založenie spoločnosti nie je jednoduchý proces, preto sme sa vám rozhodli pomôcť. Predstaviť jednotlivé kroky, vďaka ktorým sa udržíte na trhu roky.

Vyberte si právnu formu podnikania a môžete sa pustiť do vybavovania.

Založenia s.r.o. v roku 2020 nemusí byť náročné

Napriek tomu, že je kríza a mnohí podnikatelia ohlásili krach, vám to predsa neprekáža v tom, aby ste mohli podnikať. K bezproblémovému založeniu s.r.o. v 2020 stačí osloviť Company Consulting a prediskutovať s nimi každý jeden krok.

Bez zbytočne zdĺhavých procesov vybavíte všetky zmluvy len s jedným podpisom. Company Consulting za vás všetko zabezpečí, aby ste mohli podnikať ako všetci. Žiadne hľadanie kapitálu, stačí len vybavenie krátkeho formuláru a firma môže byť vaša.

Virtuálne sídlo sa postará o dobré meno

Na úspešné založenie a zápis firmy do obchodného registra vám nesmie chýbať ani adresa. Najlepšie je ale virtuálne sídlo, ktoré sa postará o zakladanie novej s.r.o. naozaj rýchlo.

Bez zbytočne veľkých nákladov a so všetkými službami, budete mať sídlo firmy pod svojimi krídlami. Získate potrebné označenie, adresu a schránku.

Prostredníctvom elektronickej komunikácie budete mať pri sebe vždy všetky dôležité informácie. Treba sa len presvedčiť, ako jednoduché môže pre vás takéto založenie nove s.r.o. v roku 2020 byť!

Company Consulting vás veľmi rýchlo presvedčí, že to všetko ide aj bez rečí. Jednoduchá a jasná komunikácia je predsa tá najlepšia spolupráca.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *