Nádherné vlasy s Donna Uomo

Vlasy sú najmä pre dámy jedným z najjasnejších a najvýraznejších vonkajších opisných vlastností. Zdravé a krásne lesklé vlasy sú naozaj korunou krásy ako sa často v bežnej reči hovorí. Avšak dosiahnuť takúto kvalitu vlasov je veľmi náročné a v domácich podmienkach takmer nemožné. V dnešnom článku vám prinášame krátke predstavenie profesionálneho salónu Donna Uomo a pár tipov na starostlivosť o vlasy.

Donna Uomo

Donna Uomo je profesionálny vlasový salón, ktorý zákazníkom sprostredkúva vysokokvalitné služby. Tím vlasových odborníkov sa vám s radosťou postará o vlasy, dopraje im tú najlepšiu starostlivosť a poskytne odborné poradenstvo. Salón Doona Uomo je miestom, kde budete s radosťou tráviť svoj čas a po dlhom dni zrelaxujete so šálkou hrejivého čaju a príjemnou spoločnosťou.

Prečo je dôležitá profesionálna starostlivosť o vlasy?

lesklé vlasy

Profesionálna starostlivosť o vašu korunu krásy je dôležitá najmä z hľadiska hĺbkovej starostlivosti. Bežné komerčné produkty totiž nedosahujú požadovaný efekt, prípadne ich nemusíte používať správne. Profesionál tiež na prvý pohľad odhalí, aký typ vlasov máte a ako sa o ne starať. Pri návšteve vám vie podať množstvo dôležitých informácií, ktoré môžete pri bežnej starostlivosti zužitkovať a tak sa o ne dlhodobo lepšie starať.

Vybavenie profesionálov je tiež na vyššej úrovni a často používajú účinnejšie prípravky so špeciálnym zložením. Väčšina kaderníkov už dokonca dokáže rozlíšiť podľa tváre aj typ účesu, ktorý by vám sedel a tak vám dokáže poradiť aj s efektívnym výberom. V neposlednom rade si môžete v kaderníctvach kúpiť aj profesionálne produkty na domáce používanie.

Návštevu profesionálneho kaderníka nič nenahradí, avšak existuje pár tipov, ktoré vám môžu pomôcť so starostlivosťou o vaše vlasy a prispieť k ich zdraviu.

zdravé vlasy

✔️Obmedzujte teplo. Tepelné úpravy vlasy ničia asi najviac. Najmä pokiaľ si takto upravujete vlasy každodenne. Pokiaľ nemáte čas nechať si vlasy vyschnúť prirodzene a potrebujete si ich aspoň vyfénovať, určite by ste nemali zabúdať na ochranný sprej pred teplom. Kvalitné produkty dokážu vlas naozaj hĺbkovo ochrániť. Ak teda musíte/chcete používať teplo tak jedine s ochranným sprejom!

✔️Správne umývanie vlasov. Starostlivosť neznamená len si vlasy umývať, ale umývať si ich predovšetkým správne. To znamená používať vhodný šampón na váš typ vlasov, vlažnú vodu a vhodný kondicionér. Starajte sa o ne jemne a v žiadnom prípade nepoužívajte agresívne pohyby!

✔️Aspoň raz za dva mesiace navštívte profesionála. Aj keď tu hovoríme najmä o domácej starostlivosti, pokiaľ chcete dosiahnuť zdravé vlasy, návšteva kaderníka je neodlúčiteľnou súčasťou. Či už na zastrihnutie končekov, obnovenie končekov, či hĺbkovú hydrátaciu.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *