Zuzka z Red Poppy Stories sa objavila v reklame na vodu

Čistá voda dokáže pomôcť ľuďom pri mnohých chorobách a bolestiach. Jej skvelé vlastnosti zrejme pozná aj Zuzka Gašparovičová, ktorá už nejakú dobu fotí, pózuje a píše na svojom blogu Red Poppy Stories a zároveň z času na čas otestuje zľavu pre známy portál. Nechala sa totiž spolu s Dominikom Kobulnickým nahovoriť, aby spolu pre školský projekt ich kamarátky zahrali zaľúbenú dvojicu v reklamnom spote na nič iné ako pohár čistej vody.

Študentský film VŠMU na tému „Reklama na nápoj“ poňala jeho autorka, mladá fotografka Kristiana Vavrekova, v provensalskom štýle. Namiesto toho, aby nás presviedčala o výhodách pitia čistej vody, respektíve zhadzovala jej nezdravé alternatívy, zamerala sa na roztomilú atmosféru a tak video, či už hudbou alebo farbami, pôsobí na divákov príjemným hrejivým pocitom.

Bez pomoci šikovných spolupracovníkov by však také natáčanie šlo podstatne ťažšie aj pomalšie, preto sa Kristiana obklopila ľuďmi, ktorých už dobre pozná. Realizácia pre ňu tak bola nielen zábavou, ale ani výsledok rozhodne nevyzerá amatérsky. Okrem nej samej chopiacej sa kamery jej so scenárom a námetom pomohla Greta Nagyova, pričom celý projekt taktiež režírovala. Za kostýmy je zodpovedný Adam Hazucha, video strihal Andrej Farba no a grading dostal do rúk Ľubomír Timko.

A že odkiaľ sú všetky tie krásne cupcakes a makrónky? Z poctivých surovín a hlavne s láskou ich napiekli v Giraffe Bakery (giraffebakery.com). Vo výbere doplnkov a rekvizít zas tvorcom veľmi pomohol nádherný Francúzky obchodík La maison (lamaison.sk), ktorý doslova zhmotnil ich predstavy.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *