Žubrienky vo vodách Nike ala Nike Air Trainer 1 Puerto Rico

Nike je značka, ktorá prichádza s novými nápadmi a inováciami už niekoľko desaťročí. To vieme všetci. Nazvime teda nový model Nike Air Trainer 1 Puerto Rico, ďalšou zo žubrienok. Prečo stále píšeme o žubrienkach nie je kvôli tomu, že ich dnes máme radi, ale preto, že s týmto novým modelom súvisia.

Ako je v ich názve už jasné, Portoriko je hlavná tématickosť nového modelu. Klasické prevednie cross-trainer, ale len tvarom. Na päte nájdete vlajku Portorika, na jazyku žabu. Preto tie žubrienky. Tenisky sú ďalej vo farbách Portorikánskej vlajky, červená-námornícko modrá a biela. A pretože Portoriko má svoje špecifiká, dostalo svoj vlastný model.

V New Yorku je Puerto Rico Day parade tradičnou udalosťou a Nike Air Trainer 1 Puerto Rico vznikli práve preto. Aj keď Portoriko odmieta opustiť svoj status pridruženého štátu Spojených štátov amerických. Aj keď je tu okrem španielčiny ako druhý úradný jazyk stanovená angličtina, no nikto ju tu nepoužíva. Aj keď v Portoriku neplatíte dane a asi preto sú tu obyvatelia taký vysmiaty a nevadí im ani hlasný zvuk, ktorý vydávajú toľko spomínané žaby.

Koqui žaby sú malé a možno by ste ich v pralese kde žijú prehliadli. Určite však neprepočuli. Nikdy sme nemali možnosť sa s nimi osobne stretnúť ale pokiaľ sú na jazyku Puerto Rico modelu, musí to byť naozaj špecialita. Jediné čo obyvateľom môže vadiť je to, že Spojené štáty americké berú odmietnutie veľmi ťažko. A aj preto rezidenti Portorika nemajú možnosť voliť. Či už ďalšieho prezidenta USA alebo členov do komôr federálneho parlamentu. Nuž, Spojené štáty americké majú svoje muchy ako všetci vieme.

Dosť však už o Portoriku. To hlavné, ste sa dúfam dozvedeli. Ostáva napísať, že jedinečné Nike Air Trainer 1 Puerto Rico, sú v predaji už od soboty 27.06.2015 na webe Footshop. A tak pokiaľ by ste chceli mať jeden pár z tejto Portoriko-jedinečnej limitovanej edície, netreba návštevu stránky určite odkladať.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *