Vírivka dokáže zázraky a nie je to len o teplej vode a bublinkách

Vírivka nemusí byť len jednoduchým spojením príjemne teplej vody a utlmujúcich bubliniek. Pokiaľ stavíte na kvalitu, môžete získať omnoho viac. Pozrite sa, aké zázraky môžete mať doma.

Pripravte sa na leto lockdown-nelockdown

Značky USSPA a Jacuzzi sú synonymom kvality a hádam neexistuje nik, kto by si pri zmienke o nich nevybavil špičkovú vírivku. Nájdete medzi nimi vonkajšie – od tých najmenších pre terasy až po viacmiestne vhodné do záhrady, ktoré sa môžu stať jej dominantou a relaxačným kútikom.

Nebuďte závislí od wellness zariadení a aquaparkov, pripravte sa na pohodové letné dni a večery sami. Navštívte odborníkov z HOTTUB Sauna a Wellness a zabezpečte si okrem vírivky aj celoročný bazén Swim Spa. A nielen taký obyčajný. Zvoľte si rovno celoročný termálny, aby ste ho nemali len na 3-4 mesiace. Veď čo budete trocháriť. A deti sa určite potešia, keď to bude bazén s protiprúdom.

Vírivky s pridanou hodnotou

Vírivky USSPA sa môžu pochváliť jedinečným dizajnom, najnovšími technológiami (inteligentný systém riadenia i čistenia, automatický kryt, vložené a posuvné sedáky) a tisíckami spokojných malých i veľkých zákazníkov po celej Európe.

Vírivky Jacuzzi takisto pracujú s inováciami, sú šetrné a doprajú vám ten najvyšší level relaxu prostredníctvom rôznych masážnych režimov, farebnej terapie či dokonca hudby.

Čo dokáže kvalitná vírivka?

Aby bola hydroterapia komplexná so plnohodnotnými účinkami, chce to TOP vírivku so zmysluplne cieleným prúdením vodných a vzduchových masáží, optimálnou teplotou (37-39°C) a vztlakom vody. Potom môže si môžete užívať a pozorovať na sebe nasledovné účinky:

  • zbaví vás stresu, upokojí psychiku a mozog začne uvoľňovať endorfíny,
  • zlepší vám spánok,
  • zvýši sa vám energetický výdaj až p 80 percent a budete spaľovať kalórie vo veľkom,
  • pomôže vám pri zdravotných problémoch ako sú reuma alebo artróza (zmierni ich príznaky)
  • zbavíte sa bolesti svalov (pobyt vo vírivke napomôže odplaveniu kyseliny mliečnej)
  • dlhodobo sa vám prekrví a prehreje telo,
  • hydroterapia pomáha stabilizovať hladinu krvného cukru (dokázali sa aj priaznivé účinky na ľudí trpiacich cukrovkou),
  • zlepší sa vám imunita a budete tak odolnejší voči chorobám, najmä tým týkajúcich sa dýchacích ciest.

A je toho ešte mnoho viac, kvalitná vírivka vám bude skutočným pomocníkom, s ktorou vy budete mať len minimálne starosti.

A ako si overíte, že ste si vybrali a kúpili skutočne dobrú vírivku? Základ je komunikácia so zákazníkom. Pri akomkoľvek probléme sa budete mať na koho obrátiť. Záručný a pozáručný servis ako samozrejmosť. 

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *