Váš balík poputuje do zahraničia pohodlne

Máte strach z posielania balíkov už len keď ich máte posielať v rámci našej krajiny? Obávate sa, že sa balík stratí alebo znehodnotí? S DHL expresnou prepravou sa nemusíte báť posielania zásielok na Slovensko ani do zahraničia. Celý proces je jednoduchý, rýchly a bezpečný, výsledkom čoho môže príjemca držať váš balík v rukách už do 24 hodín kdekoľvek na svete.

Spôsoby, ako poslať balík do zahraničia

Moderná doba nás tak rozmaznala, že sme si zvykli všetko riešiť online z pohodlia domova. Nikam sa nám nechce chodiť ani tráviť čas vystávaním v obchodoch či v radoch na pošte. Potrebujete poslať balík do zahraničia? Jednoducho poň pošlite kuriéra DHL, ktorý sa už o všetko postará.

Vám stačí vyplniť online objednávkový formulár a zaplatiť za prepravu. Či odosielate balík rodine do zahraničia alebo dôležité dokumenty či výrobné komponenty zahraničným firmám, bude v dobrých rukách. Na vašich pleciach stojí starostlivo ho zabaliť, aby sa pri preprave a manipulácii nepoškodil. Ďalšou možnosťou je využiť služby DHL Service Point. Vyhľadajte, ktoré stredisko je najbližšie k vášmu bydlisku či firme, balík odovzdajte a počkajte na spätnú väzbu od príjemcu už do 24 hodín. Kuriérska spoločnosť pracuje rýchlo. Balík nikde zbytočne dlho nestojí, ale smeruje rovno do cieľového miesta. Je to sofistikovaný systém posielania zásielok, ktorý sa vám hneď zapáči.

Zdroj: https://unsplash.com/photos/efgpRGeu9tg

Služby DHL Service Point navyše viete využiť aj v prípade, že sami čakáte zásielku. Nebudete práve doma? Jednoducho si pomocou aplikácie v mobile zvoľte DHL sledovanie zásielky, kde si viete dohodnúť iný termín a miesto doručenia, pokojne aj do najbližšieho Service Pointu. Sledovanie vám umožní mať svoj balík pod kontrolou, či smeruje k vám alebo putuje od vás.

Nemáte aktuálne čas riadiť sa otváracou dobou vášho obľúbeného DHL Service Pointu? DHL Locker skrinky vás zachránia. Balík do zahraničia do nich jednoducho uzamknete a dostanú sa k nemu len zamestnanci kuriérskej spoločnosti. Následne vycestuje najrýchlejšou možnou cestou a vy celý proces sledujete prostredníctvom aplikácie.

Balík zabalíte, odvážite, odmeriate a zaplatíte zaň online

Posielanie balíkov už nie je nočná mora. Ak postupujete podľa inštrukcií prepravcu, v priebehu pár minút máte objednávku prepravy vybavenú. Základom je zásielku starostlivo zabaliť. Potom ho odvážite a do formulára vpíšete jeho rozmery. Na základe údajov vám systém vypočíta sumu prepravy, ktorú vyplatíte pohodlne online.

Už si len premyslíte, či má kuriér prísť za vami osobne (dohodnete si termín), alebo balík odovzdáte do Service Pointu či Locker skrinky spolu s prepravným štítkom, ktorý si doma vytlačíte. V Service Pointe vám ho zadarmo zabalia a môžete si ho tu aj poistiť. Platbu za odoslanie balíka na Slovensko či do zahraničia tu vykonávate platobnou kartou. Je to také jednoduché, že už pre vás posielanie balíkov nebude tvrdý oriešok, ale príjemné spestrenie dňa.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *