Touto očistnou kúrou sa zbavíte bolestí chrbta, šije a kĺbov!

Zbaviť sa bolestí chrbta, šije a kĺbov je pre mnohých z nás takmer nemožné. Je jasné, že všetky toxíny v tele vytvára najmä vlhkosť a že je potrebné ich nášho tela pravidelne zbavovať. Existujú rôzne metódy a spôsoby detoxikácie ako úspešne vyčistiť telo od týchto nepriaznivých látok. Žiadna však nie je taká účinná ako detoxikácia organizmu ryžou.

Detoxikácia organizmu ryžou

Ráno naberte toľko polievkových lyžíc ryže, koľko máte rokov (ak máte 35, naberte 35 polievkových lyžíc). Opláchnite a presypte do nádoby. Naplňte ju horúcou vodou, zatvorte vekom a nechajte v chladničke. V dopoludňajších hodinách vylejte vodu, vezmite jednu  plnú lyžicu a varte 3-4 minúty bez soli.

ryža

Každé ráno ju konzumujte na lačný žalúdok. Zvyšnú ryžu opäť nalejte prevarenou vodou a nechajte ju v chladničke do nasledujúceho rána. Tento postup opakujte každý deň, až kým v nádobe nezostane žiadna ryža.

Tajomstvo ryže spočíva v tom, že každé zrnko má kryštalickú štruktúru. Ryža je strávená v črevách. Pri tejto metóde sú z čriev, ciev, kĺbov a iných častí tela uvoľňované toxíny, ťažké kovy a iné škodlivé látky.

Očista tela ryžou napomáha  normalizovať organizmus a reguluje hmotnosť. Po absolvovaní tejto kúry sa budete cítiť nielen zdravšie, ale aj mladšie. Je tu však jedna podmienka. Po zjedení ryže v dopoludňajších hodinách sa odporúča nejesť a nepiť najmenej tri hodiny.

Uľavenie od bolestí chrbta, šije a kĺbov

Po dokončení kúry by mali zmiznúť bolesti v oblasti hlavy, kĺbov a tiež aj šije. Účinky liečby nie sú okamžité ale postupné. Až po dvoch týždňoch sa spustí úplná očista organizmu. Uvidíte, toxíny sa vplavia spolu s močom, ktorého farba sa zmení.

To však nie je všetko, navyše sa budete cítiť krajšie a zdravšie. Po určitej dobe od začatia užívania ryže bude samočistenie organizmu nadobro aktivované a pokračovať bude aj v priebehu ďalších mesiacov. Po ich uplynutí budete cítiť vynikajúce výsledky.

Popri ryžovej očistnej kúre nesmiete zabúdať na pitný režim, čiže minimálne 2 litre tekutín denne. Najlepšie sú voda a zelený čaj.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *