Psie krmivo pre správne trávenie

Všímate si, že váš pes má tráviace ťažkosti po krmive, ktoré mu aktuálne počas dňa ponúkate? Možno je na čase zamerať sa na nový výber, kvalitu a dopriať vášmu domácemu miláčikovi o niečo lepšiu stravu.

Strava ovplyvňuje trávenie

Určite ste sa stretli s tým, že vám pes odmietal jesť granule a často ste mu ich museli miešať do inej stravy. Zároveň niektoré krmivá vyžadujú obmenu po určitom čase, kedy sú zaradené do jedálnička. Niektoré granule pre psov sú však lepšie ako iné. Keď si začnete všímať zloženie a zameriate sa na komplexné zložky, uvidíte, že psík vám ich nebude odmietať a vy sa nebudete musieť ani trápiť s ich obmenou.

Napríklad krmivá Panakei, čo sú výrobky od slovenského výrobcu, sú určené na dlhodobé užívanie a sú rozdelené pre aktívnejších aj menej aktívnych psíkov, pre šteniatka, ale aj pre staršie psíky s vyššou hmotnosťou. Pri ich konzumácii sa nemusíte báť o psiu tráviacu sústavu, pretože s komplexným naturálnym zložením sa psovi vyhnú zapáchajúce vetry, zvracanie, nadúvanie aj zápcha. Váš pes bude spokojný a vy si môžete byť istí, že mu dávate tie najlepšie granule pre psov, aké trh ponúka!

Bez zbytočných prídavkov

Rovnako, ako sa zaujímate o svoju stravu a doplnky, zaujímajte sa aj o stravu svojho psa. Panakei krmivá neobsahujú žiadne zbytočné prídavky ako sú rôzne dochucovadlá, konzervanty, lepok ani farbivá. Naopak, často v nich nájdete zdraviu prospešné oleje a zároveň aj vy môžete dokúpiť doplnky ako sú prírodné oleje.

Naturálna slovenská kvalita Panakei je určená psom všetkých kategórií, na vás je už len vybrať produkt presne pre toho vášho. Jeho zdravie, vitalita a bezproblémové trávenie je dôležité, preto robte všetko tak, aby ste mu pomohli. Spokojný psík tak s vami ostane v rodine dlhé roky, ktoré si s ním bok po boku poriadne užijete.

Zdroj obrázku: Gladshkikh Tatiana / Shutterstock.com

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *