Mobrog recenzia

Mobrog je nemecká spoločnosť, ktorá sa špecifikuje na sprostredkovanie dotazníkov za peniaze. Táto spoločnosť na trhu pôsobí už niekoľko rokov a patrí medzi overené a legitímne spoločnosti. Túto firmu môžete využívať ako formu zárobku z pohodlia vášho domova. Stačí ak sa zaregistrujete a môžete vypĺňať dotazníky za peniaze a takto si budovať takmer „pasívny“ príjem len za vyjadrenie vášho názoru. Aké sú kvality a benefity tejto spoločnosti a ktoré negatíva vám môžu prekážať?

Mobrog je už spomínaná dotazníková spoločnosť. Pri jej posudzovaní sme vybrali rôzne portály s recenziami, ktoré zhrnieme do tohto prehľadného článku. Ten vám umožní si vďaka tomu urobiť názor na samotnú spoločnosť a umožní vám posúdiť riziko, prípadne možnosti, ktoré vám spoločnosť poksytuje.

Benefity a kvality spoločnosti Mobrog

Medzi benefity tejto spoločnosti patrí určite možnosť zárobku z pohodlia domova len na základe vyjadrenia vášho názoru. V podstate si môžete privyrobiť a pritom nerobiť žiadnu náročnú prácu len odpovedať pravdivo na položené otázky. Ide o skvelú formu privýrobku. Dôležité je na začiatku precízne vyplniť váš profil, aby ste získali čo najviac možností vyplniť dotazník a tak mohli získať aj viac peňazí. Táto spoločnosť navyše na trhu existuje už niekoľko rokov, vďaka čomu ide o bezpečný zdroj zárobku.

dotazník

Registrácia je bezplatná a anonymná, pričom spolupracovať s touto spoločnosťou môže ktokoľvek. Dotazníky je možné vypĺňať aj prostredníctvom prehľadnej mobilnej aplikácie, ktorá vám samotný proces ešte omnoho uľahčí a dotazníky môžete vypĺňať kedykoľvek a kdekoľvek. Za vypĺňanie dotazníkov sa ponúkajú odmeny vo výške 1-3€, pričom financie je možné si nechať vyplatiť na účet PayPal. O možnosti vyplnenia dotazník sa dozviete priamo prostredníctvom mailu, prípadne cez upozornenie aplikáciou.

Nevýhody

Nevýhody jednotlivých prieskumov nie sú veľmi veľké. V poslednom čase sa však začali objavovať aj menej lichotivé recenzie, ktoré sa týkajú predovšetkým kvality prieskumov. V recenziách sa opakovane objavujú sťažnosti na výber relevantnej možnosti – čo môže byť používateľovi jedno, ale pravdepodobne to skresľuje výsledok výsledných prieskumov. Rovnako sa niektorí používatelia sťažujú na padanie stránok, ktoré predlžuje čas vyplňovania dotazníkov. Rovnako zákaznícky servis nemá najlepšie hodnotenia, avšak pri tejto forme zárobku nejde o kľúčovú službu.

dotazník

Zhrnutie

Väčšina recenzií je kladných s tým, že ide o legitímnu spoločnosť, ktorá rýchlo a pravidelne vypláca podiel peňazí sa vyplnené dotazníky. Medzi výhody patrí aj, že ľudia považujú tento štýl „práce z domu“ za veľmi zábavný a prospešný. Každá „práca“ má však aj svoje úskalia a nevýhody. Mobrog môže mať tiež občasné technické problémy, prípadne vďaka veľkému počtu zákazníkov nemusí oplývať dokonalým zákazníckym servisom. Napriek tomu konštatujeme, že ide o skvelú formu ako si privyrobiť bez akéhokoľvek rizika. Problémy sú väčšinou len na individuálnej úrovni a dajú sa riešiť.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *