Fluorid pochádza z Číny a je kontaminovaný ťažkými kovmi

Fluorid je binárna zlúčenina fluóru si inými prvkami. Nedávna vyšetrovacia správa zo zdroja Natural News potvrdila obavy, že všetky americké fluoridové prísady sú dovážané z Číny a sú kontaminované.

„Fluorid sodný pridávaný do vodných zásobníkov Ameriky je kontaminovaný toxickými elementmi olova, wolfrámu a hliníka,“ znelo vyjadrenie zdroja Natural News, ktoré má dva týždne. „Stroncium a uránium boli taktiež nájdené v značných množstvách v zásobníkoch, a to zvyšuje počet otázok o čistote dodávaného materiálu, slúžiaceho na vodnú fluoridáciu.“

Výsledky testov:

Po otestovaní vzoriek fluoridu sodného, ktorý sa nachádzal v šiestich zásobníkoch vody naprieč celou Amerikou, zdroj Natural News obdržal tieto výsledky:

Najprv vypočítali najvyšie hladiny toxických kovov a potom uverejnili priemernú kontamináciu všetkých kontaminovaných vzoriek. Z Natural News:

Najvyššie hodnoty, ktoré sa našli (diel/billion)

 •  hliník: 283,218 db
 • arzén: 137 db
 • stroncium: 9,417 db
 • olovo: 988 db
 • uránium: 1,415 db
 • wolfrám: prítomnosť potvrdená  v dvoch zo šiestich vzoriek, objemová analýza nevykonaná na wolfram

Priemerné namerané hodnoty (diel/billion)

 • hliník: 69,364 db
 • arzén: 70 db
 • stroncium:1,751 db
 • olovo:299 db
 • uránium: 239 dB

Fluoridácia vody

fluoridácia vody

Fluoridácia vody sa stala veľkým biznisom a tak za účelom zarobenia peňazí hľadajú spoločnosti čo najlacnejšie zdroje fluoridu. „Všetok fluorid v amerických zásobníkoch pochádza z Číny a je kontaminovaný ťažkými kovmi,”varuje Bernard Miltenberger, prezident inštitúcie Rada čistej vody západný Maryland.

Miltenberger kontaktoval aj inú filtračnú spoločnosť v štáte Maryland a tiež našiel fluorid sodný, ktorý je dodávaný z Číny a je kontaminovaný ťažkými kovmi. Výsledky testov spoločnosti Solvay informujú, že čajová lyžička vody, v ktorej je päť gramov fluoridu sodného, zabije človeka, ktorý váži 70kg.

Čo spôsobuje fluorid ako kontaminant?

…chronická orálna intoxikácia zapríčiňuje fluoridáciu kostí a zubov, problémy so štítnou žľazou, obličkami, pečeňou, spojitosti s karciogénmi a mutačné efekty fetotoxické a reprodukčné problémy.

Nikdy by ste nemali veriť, čo oznámi vláda o kvalite vody. Nie je totiž ŽIADNA štúdia, ktorá potvrdzuje, že fluorid pomáha proti zubnému kazu. Fakticky práve fluoridácia vody zapríčiňuje oslabenie zubov.

Fluorid je vedľajší produkt pri ťažbe hliníka. S číslom 60% celkovej spotreby, Amerika je najväčším konzumentom. Ak porovnávame Európu a Ameriku, tak práve 97% krajín západnej Európy eliminovalo fluoridáciu práve zo zdravotných dôvodov.

Vedeli ste, že ak skonzumujete väčšie množstvo zubnej pasty, ako je veľkosť hrášku, mali by ste kontaktovať lekára? Je to napísané na obale. A toto je to, čo používame denne!

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *