Dobrý dizajn – kľúč k úspešnému biznisu

Dizajn má v našich životoch nezameniteľnú úlohu. Hoci si to mnohokrát neuvedomujeme, do veľkej miery ovplyvňuje naše každodenné rozhodnutia. Ak dokáže osloviť a presvedčiť, môže byť základom podnikateľského úspechu. Aj o tom budú hovoriť svetoví rečníci 16. mája 2015 na druhom ročníku medzinárodnej konferencie By Design v Bratislave.

Dizajn, kreativita a biznis

Na By Design 2015 sa už po druhý raz predstavia uznávaní dizajnéri svetového mena, aby poukázali na silný potenciál súčasného dizajnu a dôležitosť jeho prepojenia s biznisom. Inšpiratívne riešenia prinesie legenda typografického dizajnu a podnikateľ s globálnymi úspechmi Erik Spiekermann, mimoriadne úspešná newyorská dizajnérka Jessica Walsh, partnerka jedného z najznámejších kreatívnych štúdií sveta Sagmeister & Walsh, či kreatívne barcelonské duo Brosmind, sršiace sviežim humorom a osobitým šarmom. Ďalšie mená pribudnú už čoskoro.

Riešenia, ktoré fungujú

Konferencia By Design je určená pre všetkých profesionálnych dizajnérov, marketingových pracovníkov, podnikateľov a ľudí z kreatívneho priemyslu, ktorých zaujíma, ako funguje dizajn v praxi a čo všetko dokáže ovplyvniť. Podobne ako tento rok bude konferencia v roku 2015 zameraná na reálne problémy a ich funkčné riešenia z rozličných oblastí dizajnu.

„Naším zámerom je ukázať ľuďom z rôznych profesionálnych sfér, ako dizajn skutočne funguje. Prekročiť hranice teórií, predstaviť skúsenosti medzinárodne uznávaných dizajnérov, zákulisie tých najúspešnejších prác a inšpirovať ich k vlastným budúcim projektom,“ hovorí Martin Jenča, kurátor konferencie By Design.

Early birds za špeciálnu cenu 

Prvých 50 lístkov na By Design 2015 je možné zakúpiť v rámci limitovanej série Early birds za špeciálnu zvýhodnenú cenu 169 eur. Po vypredaní série Early birds budú lístky v predaji za 199 eur.

Viac o konferencii By Design nájdete na www.bydesignconf.co.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *