Darujte na Vianoce jedinečný zážitok: Prelet ponad rodný kraj

Aj vás trápi dilema, čo kúpite svojej polovičke, priateľom či rodinným blízkym na Vianoce? Nie je naším výmyslom, že najlepšie darčeky sú také, na ktoré obdarovaný naozaj dlho, alebo možno aj nikdy, nezabudne. Potvrdzujú to totiž desiatky osobných skúseností. Presne takto hovoria ľudia, ktorí si vyskúšali zážitkové darčeky v podobe expedičného či vyhliadkového letu balónom, alebo si pod stromčekom našli poukaz na tandemový zoskok z lietadla. Skúste aj vy takto potešiť svojich milovaných.

Vyhliadka či expedícia ponad Tatry

Darovať zážitok je naozaj krásne. Platí to aj pre lety balónom, ktoré môžete zažiť na viacerých miestach Slovenska. Obdarovanému viete venovať buď klasický vyhliadkový let balónom, ďalej súkromný let balónom, alebo ešte niečo špeciálnejšie. Ak ste niekedy videli video z tureckej Kapadócie s desiatkami balónov, tak vedzte, že na Slovensku sa dá zažiť ešte niečo originálnejšie. A to je expedičný let balónom ponad Tatry. Ak majú vaši blízki radi výhľady na hory, potom je let balónom ideálnym zážitkovým darčekom.

Zoskok padákom

Ďalším zážitkovým darčekom je skok padákom, či už z lietadla, alebo z vrtuľníka. V tomto prípade sa jedná o adrenalínovejší darček než v prípade balónu, no ako pre niektorých platí, tak čím väčší adrenalín, tým väčší zážitok. Najčastejšie sa venujú poukážky na tandemový zoskok padákom, kde vás istí skúsený inštruktor. Je to fakt silný zážitok – veď pri voľnom páde dokážete vo vzduchu dosiahnuť rýchlosť až 250 kilometrov za hodinu! To je takmer také rýchle ako Formula 1.

Jednoduché na kúpu

A ešte jedno plus v prospech zážitkových darčekov na Vianoce – ich dostupnosť. Môžete ich kúpiť z akéhokoľvek miesta a komukoľvek bez ohľadu na to, kde sa práve nachádza. Viete ich totiž poslať jednoducho v elektronickej forme, pričom lety balónom i zoskoky z lietadla sa dajú absolvovať v rôznych lokalitách Slovenska, ktorých počet sa neustále rozširuje.

Zdroj obrázku: Kluciar Ivan / Shutterstock.com

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *