5 tipov na darček pre zrelú ženu

Blížia sa narodeniny babičky, mamy alebo kamarátky, ktorú chcete potešiť originálnym darčekom? Máme pre vás 5 tipov, ako sa tento rok skutočne vytiahnuť. Pri darčekoch je najdôležitejšia osobitosť, preto nezabudnite na originálne balenie a prianie plné lásky.

Zdroj: Shine.graphics / Shutterstock.com

Ručne vyrobený darček od srdca

Nič nepoteší viac, než ručne vyrobený darček, na ktorom si dáte záležať. Nezáleží ani tak na výslednom výtvore, ako skôr na nápade a zámere. Vyskúšajte darovať kus umenia a vytvorte štruktúrovaný obraz zo sadry, prípadne napríklad domácu mozaiku z farebných črepov. V prípade, že si na taký veľký projekt neveríte, začnite zľahka a vyrobte domácu sviečku. Nebojte sa experimentovať. V konečnom dôsledku uvidíte sami, akú radosť vám výroba prináša.

Darčekový balíček snov

Darčekové balíčky sú vďačným darčekom, ktorý pojme a spojí viacero malých nápadov dohromady. Vytvorte darčekový kôš s obľúbenými lahôdkami, čokoládou, fľašou vína alebo rumu a jeden hlavný darček, ktorý bude v obložení maličkostí vyzerať ako žiarivá hviezda na oblohe. V balíčku sa však budú výborne „trblietať“ aj dámske parfumy a iná kozmetika. Vôňu parfumu si navyše obdarovaná už navždy spojí s vami a budete pre ňu príjemnou spomienkou vždy, keď si ho nanesie.

Zážitok, ktorý sa zapíše do pamäte

Hmotných darčekov už bolo za tie roky toľko, že je lepšie sa poobzerať po niečom originálnejšom? Darujte zážitok, na ktorý obdarovaná len tak nezabudne. Čo tak napríklad vyhliadkový let balónom, degustácia vína alebo návšteva galérie? Splňte svojim milovaným ich sen, ktorý si sami nedopriali a buďte pri tom s nimi.

Darujte schopnosť

Možno oslávenkyňa ocení, keď jej pomôžete vyjsť z komfortnej zóny a naučiť sa niečo nové. Či už vyberiete kurz floristiky, keramiky, čalúnenia alebo zumbu, obdarovanú obohatíte o jedinečný zážitok a novú schopnosť. Na výber sú kurzy jednodňové či viacdňové, a to podľa náročnosti daného kurzu. Pridanou hodnotou je taktiež stretnutie s novými ľuďmi, ktorí zdieľajú rovnaký koníček.

Doprajte si spoločný odpočinok v kúpeľoch

Kto by nechcel opustiť každodenný kolobeh života a načerpať sily vo wellnesse? Zaobstarajte poukaz na pobyt v kúpeľoch alebo v čarovnom penzióne. Pozvať môžete aj rodinu či kamarátov. Darujete tak nielen zaslúžený odpočinok a starostlivosť, ale aj drahocenný čas s tými najbližšími.

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *