5 extrémov medzi dámskymi plavkami

Letná sezóna je v plnom prúde, takže máte možnosť pozorovať medzi plavkami mnohé extrémy. Nie, tentokrát nejde o príliš malé plavky, ktoré dotyčnej buď zdôrazňujú „šunky“ alebo určité porasty, plavky príliš veľké, ktoré skĺzavajú pri každom skoku do vody a ani príliš priesvitné, nositeľke „náhodou“ prinášajúce pozornosť mužského okolia. V tomto prípade ide o iný rebríček:

1. Najprekvapujúcejšie
Vhodné najmä ako darček pre ex, ktorú nemôžete zniesť (alias peknú mrchu). Navrhnuté nemeckou firmou sa po tom, ako si v nich zapláva, úplne rozpustia.

2. Najdrahšie
Ak svoju priateľku veľmi milujete a máte zvyšných 30 miliónov dolárov, potom jej kúpte tieto plavky. Pri ich tvorbe dizajnérka SusanRosen nepoužila žiadnu látku, iba 150 karátov diamantov.

3.Najtechnickejšie
Zložené z 40 fotovoltaických panelov využívajú solárnu energiu na dobíjanie čohokoľvek, pripojiteľného cez USB porty, všité v plavkách. Plávať sa s nimi dá, pokiaľ pred skokom do vody z USB portov odpojíte všetko, čo ste do nich zapojili. 🙂

4. „Najlacnejšie“
Tu asi sprievodný komentár potrebný nie je.

5. Najužitočnejšie
Ak vaša žena vie, čo máte rád, kúpi si ich. Obsahujú dva otváraky na pivo. Jeden zabudovaný v podprsenke a druhý v plavkových nohavičkách. Zoberte si aj kamaráta a môžete ich využívať naraz. 🙂

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *