4 dôvody, prečo si vybrať plechovú garáž

Plechové garáže sú medzi majiteľmi automobilov veľmi obľúbené. Takáto konštrukcia účinne chráni auto pred rôznymi poveternostnými vplyvmi a následne predlžuje jeho životnosť. To však nie sú všetky dôvody, prečo sa oplatí kúpiť plechovú garáž – pozrite si 4 argumenty, prečo je „plechovka“ dobrým riešením.

1. Plechová garáž sa dá využiť mnohými spôsobmi

Plechové garáže si najčastejšie vyberajú majitelia automobilov. Takáto konštrukcia sa však dá využiť mnohými spôsobmi. Príklady? Plechová garáž sa dá použiť ako:

  • dielňa – plechová garáž môže byť dielňou, kde jej majiteľ bude rozvíjať svoju vášeň;
  • domček na náradie – garáž môže slúžiť na uskladnenie záhradnej techniky, ako aj náradia na opravu auta;
  • úložný priestor na rôzne predmety – príkladom je záhradný nábytok alebo palivové drevo

2. Plechové garage sú lacnejšie ako murované

Plechové garáže – https://plechovegaraze-stalmex.sk/ sú obľúbené vďaka svojej cene – sú oveľa lacnejšie ako murované stavby. Cena plechovej garáže závisí od viacerých faktorov, najmä od rozmerov, typu plechu, typu strechy (jednoskroková, dvojskroková) a napokon od typu inštalovaných dverí (napr. hore-dole).

Koľko musíte zaplatiť za najlacnejšiu plechovú garáž? Ceny sa začínajú približne od 670,00 EUR. Za túto sumu si môžete kúpiť plechovú garáž s rozmermi 3 × 5 × 2,10.

3. Plechové garáže sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách

V súčasnosti sa plechová garáž môže úspešne začleniť do existujúcich stavieb na pozemku. Dôvodom je široký výber – na predaj nie sú len garáže z pozinkovaného plechu. Investori sa môžu rozhodnúť aj pre:

  • plechové garáže vo farbách RAL – plech a dvere (brána) môžu mať rôzne odtiene, čím sa vytvorí zaujímavá kompozícia;
  • plechové garáže s drevodekorom – sú dostupné vo viacerých farbách a ponúkajú vyššiu estetiku ako garáže z pozinkovaného plechu.

4. Montáž garáže je jednoduchá

V prospech plechových garáží hovorí aj ich jednoduchá konštrukcia, takže montáž nie je náročná. Záujemcovia o kúpu plechových garáží si ich môžu postaviť sami alebo využiť služby špecializovaných firiem. Montáž plechových garáží – často v cene – ponúkajú aj výrobcovia ako Stalmex. Ide o poľského výrobcu oceľových konštrukcií, ktorý pôsobí aj na českom trhu. Jeho sortiment zahŕňa záhradné domčeky, koterce pre psov, garážové brány a spomínané plechové garáže. To je jeden z dôvodov, prečo sa oplatí dôkladne porovnať ponuky výrobcov a distribútorov plechových garáží.

Zdroj foto: vlastné / plechovegaraze-stalmex.sk

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *