dizajn 14. December 2014

Vystúp z radu s novými dizajnovými obalmi od značky Legno

autor: shiz

S novým telefónom v ruke vždy prichádzajú aj obavy z prvého škrabanca. Preto si svoje iphony obliekame do tých najrôznejších krytov, či bumprov. A ak si aj ty potrpíš na kvalitnom vizuále, nechaj svoj hrubý obal doma na poličke. Teraz ti totiž predstavíme Legno – drevené obaly pre iphony vyrobené s láskou na Slovensku.

Na začiatku bol jednoduchý nápad vyrobiť originálny obal na telefón. Dnes je Legno dominantou na slovenskom trhu a pomaly si nachádza svoje miesto aj v zahraničí. Dôvodom je zmysel pre dokonalosť a dôraz aj na tie najmenšie detaily.

S Legnom máš na výber až šesť druhov neobyčajných typov dreva. Medzi inými aj orech americký, africký makasar, či čerešňu Piemont pôvodom zo Španielska. Tie si na svoj telefón môžeš aplikovať dvoma spôsobmi.

Radu produktov Legno otvára drevený sticker.

Legno vymyslelo neobvyklú technológiu opracovania dreva, po ktorej drevo získava nové vlastnosti ako pružnosť a odolnosť voči poškrabaniu. Tieto vlastnosti ti tak umožňujú drevený sticker viackrát odlepiť alebo vymeniť za iný bez poškodenia iPhonu.

Ďalšia rada produktov predstavuje celoobaly, ktoré plnohodnotne ochraňujú celé telo iPhonu či Samsungu. Celoobaly sú dostupné hneď v troch farebných prevedeniach hliníkovej časti, čo Vám umožňuje nespočetné množstvo variánt.Všetci vieme, že nájsť ten, pre oko najatraktívnejši vizuál je niekedy viac než zložité.  Čo však určite ocenia aj tí najnáročnejší je práve možnosť vlastného dizajnu. Ten si môžeš vytvoriť pomocou Legno Creatoru buď laserovou technológiou alebo drevotlačou. Dôraz na starostlivosť je pri každom Legno produkte samozrejmosťou. Každý kúsok je impregnovaný luxusnými olejmi Sandalo Bergamotto a Céder, vďaka ktorým sa kvapky vody nezachytávaju a tým nenarúšajú štruktúru samotného dreva.

 

 

Škála možností  a unikátnych variánt, ktoré ti značka ponúka, je naozaj nekonečná. Vďaka tomu máš istotu, že s týmito obalmi budeš vždy originál

Svoj obal si vyberaj a prispôsobuj na www.legno.sk. Ak ťa zaujíma a chceš vedieť  VIAC o ponuke Legno, alebo o ich zaujímavých akciách, sleduj ich Instagram a Facebook